Doprava. Záruka. Vrácení peněz.

Zásilky posíláme poštou doporučene balíčekem (BA). Obdržíte e-mailový kód pro sledování stavu zásilky PayPal. Zásilku můžete sledovat na http://www.ceskaposta.cz/uzitecne-nastroje/sledovani-zasilek-track-trace. Doprava do Česka je zdarma, průměrná doba doručení  je 2 – 4 dní. 

Průměrná doba doručení do zemí Evropské Unie je 3 – 7 dní. Do USA, Kanady, Austrálie je to 10 – 12 dní. Poštovní náklady závisí na zakoupeném zboží, ne na cílové destinaci. U drobných předmětů v balení se cena obvykle pohybuje mezi 3,90 - 5,90 EUR ( ~ 5-8 USD ), cena pro pruty se pohybuje v rozmezí 7,90 EUR ( ~ 10,5 USD ).

Položky, které prodává The Tenkara Times, mají 12 měsíční záruční dobu od dodavatele. Pokud se výrobek porouchá v záruční době, náhrada bude poskytnuta prostřednictvím náhradních dílů nebo opravy v závislosti na typu zakoupeného produktu. Výměna nebo vrácení zboží se poskytuje pouze do 28 dnů od původního data zakoupení. Na hroty prutů se záruka nevztahuje, protože jsou často poškozeny chybou uživatele.

Máte právo s námi zrušit svou smlouvu kdykoliv před uplynutím lhůty 14 pracovních dnů ode dne následujícího po dni doručení produktu. Zboží je možné vrátit pouze nepoužité, ještě v originálním balení, aby bylo možné ho dále prodat. Obdržíte plnou náhradu nákupní ceny .